sayfa içeriği

Yeni Nesil 3 Boyutlu Duvar Kağıtları


Duvar kağıdı modelleri seçerken nelere dikkat edilmeli:

Duvar kağıdı modellerinde milyonlarca model seçenkler bulunmaktadır. Bu seçenekler içinde duvka.com sitemizin haricinde www.shutterstock.com sitesinde de istediğiniz illüsratör, eps, fotoğralardan da seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsü ve fotoğraf ID'sini bize iletmeniz yeterli olacaktır.

İstediğim Ölçülerde Duvar kağıdı Yaptırabil miyim?

Firmamız bünyesinde hazır duvar kağıdı bulunmamaktadır. Biz de bobin şeklinde boş duvar kağıdı bulunmaktadır bu bobinlerin ölçüleri ise vinil kağıtta 110 cm, poster kağıtta ise 103 cm'dir. Seçtiğiniz fotoğrafları, seçtiğiniz duvar kağıdına yüksek çözünürlükte baskı yapmaktayız. Aynı makinede aynı kalidede baskı yapmamıza rağmen kağıt üzerinde dokulardan dolayı baskı kalitesi fark etmektedir. Vinil kağıt üzeri plastik malzeme kaplı, altı ise duvara yapışması için kağıttır. Plastik yüzeyde baskı daha net "fotoğrafa yakın" netliklte çıkmaktadır. Poster kağıda ise biraz daha soluk ve mat şeklinde olmaktadır. Poster kağıt 170 gr blue back dediğimiz açık havada bilboard ve raket dediğimiz otobüs duraklarında ki reklam panolarının kağıdıdır.

Eski Duvar Kağıdı Üzerine Yapıştırabilir miyim?:

Eski duvar kağıdı üzerine yapıştırılma sağlıklı olmaz. Bu yüzden eski duvar kağıdınızı sökmelisiniz ve duvar yüzey üzerinde bozulmalar olur ise saten alçı çekerek duvar yüzenizi düzleştirmeniz duvar kağıdının yapışması ve düzgün durması açısından daha sağlıklı olacaktır. Engebeli ve düz olmayan yüzeylerde duvar kağıdı yapışsada görünüm açısından sağlıklı olmamaktadır.

Satın Aldığım Duvar Kağıdı Ne Zaman Elimde Olur?

Bizde hazır duvar kağıdı olmadğından, seçtiğiniz duvar kağıdı siparişle birlikte imalata geçiyoruz. Duvar kağıdınız O anki İş yoğunluğuna göre işler sırasına almaktayız. Genelde sipariş verildikten sonra seçtiğiniz modelleri kadrajlayıp sizden onay alıyoruz. Onay ile birlikte hızlı bir şekilde kuyrukta baskı sırasına girer ve baskısı, kuruması ile birlikte ortalama 2. gün anlaşmalı kargomuz ile size gönderilmek üzere rulo içinde güvenli bir şekilde kargo yapmaktayız.

Duvar Kağıdını Kendim Yapıştırabilir miyim?

Duvar kağıtlarımızın baskısı bobin genişliğine göre sıfıra sıfır baskı yapmaktayız. Bu size nasıl bir avantaj sağlar? Yapıştırırken yan yana hiç kesmeden direk yapıştırabilirsiniz bu da size hem kusursuz bir görünüm sağlar hem de yapıştırma işlemini hızlandırıp sizi yormaz.

Kendiniz bir kişinin yardımı ile çok rahatlıkla yapıştırabilirsiniz.

İlk yapmanız gereken işlem derin bir kaba gönderdiğimiz tutkalı boşaltmak ve içersineb az miktarda su koyarak bir çubuk vasıtası ile karıştırmanız suyun tamamı 1 paket tutkalı 1,5 - 2 lt suya tamamlayıp karıştırarak kaliteli bir tutkal elde etmiş olursunuz. Tutkal çok hızlı yapışıp kuruyan bir tutkal değildir. Bu nedelne yapıştırma esnasında duvarkağında potluk olabilir kağıdı tekrar kaldırarak potluğunu alıp tekrar yapıştırabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Yapıştırma İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Kargodan gelen ruloyu dikkatlice açın ve sırasına göre Duvar Kağıtlarınız parçalı geldiği için sırasını karıştırmadan ayırın. Sol yada sağ köşeye gelen ilk parçayı ter çevirip yardımcı malzemeler "Bir yer süpürme fırçası, falçata ve bir de orta boyda çek pas ile duvar kağınızı dikkatliçe yapıştırabilirsiniz.

2 lt su ile karıştırdığınız tutkalı fırça yardım ile duvar kağıdı arkasına orta miktarda tüm yüzeye dağılıcak şekilde sürünüz. 5- 7 Dakika bekledikten sonra duvarın üst kısmından başlayarak hizasılı alarak yapıştırmaya başlayın ve çek pas yardımı ile kalan küçük kabarcıkların havasını alarak aşşağıya doğru yapıştırma işlemini tamamlayın ve 2. parçaya tutkalı sürerek yine bekleyiniz ikinci parçayı yapıştırırken fotoğrafın desen hizasına dikkat ederek bu şekilde yapıştırma işlemini tamamlayınız.

Duvar Kağıtlarının Kalitesi Nasıl?

Vinil duvar kağıdı diye tabir ettiğimiz duvar kağıdı piyasada bilinen ithal duvar kağıtları ile aynı kalitedir. Kaliteli, kalın ve oldukça dayanıklı bir malzemedir. Yüzeyi vin (Plastik) arka kısmı yapışması için kağıttır. Kolay kolay yırtılmaz yüzeyindeki plastik malzemeden dolayı mukavemeti sağlamdır. Yapıştırma yaparken kırışma yapsa bile yapıştırıldıktan sonra kırışma izleri belli olmaz. Kişe Özel Ölçülerde Duvar Kağıdı üzerindeki son teknoloji ürünü baskı makinelerimizde son sistem 10 pas baskı (10 pas ayn nokta üzerinde 10 defa geçmesidir) bu size fotoğraf kalitesinde bir sonuç çıkmasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken unsun baskı yapılacak fotoğrafı çözünürlüğü yüksel olmasıdır. Biz de www.duvka.com olarak dünyanın en meşhur ve en büyük imaj sitesi shutterstock.com dan satın almaktayız. Bu sitede satılan foğraflar dünayın en ünlü fotoğrafçıları tarafından çekilmektedir.

Duvar Kağıtlarını Nerelerede Kullanabilirim?

Duvar kağıtları kişiye özel ölçülerde imal edilmekte olup, işyerleri, ofis, büro, avm, iş yeri vitrinleri, avm vitrinleri, kapalı alanlarda düz duvarlar ve nem ve rutubetin olmadığı her alanda rahatlıkla uzun yıllar solmadan kullanabilirsiniz. İstediğiniz öçülerde imalat yapabilmekteyiz ve Grafik Tasarım birimimizde size yardımcı olması için konusunda uzman Tasarımcılarımız mevcuttur. Size hem tasarım konusunda hem de eviniz yada iş yeriniz konusunda tavsiyelerde bulunabilirler.

Duvar Kağıtlarında Bana Özel Tasarım Yapılabilir mi?

Duvka.com olarak tasarım ekibimizle ister size özel 3D tasarımlar yapabilir, isterseniz beğendiğiniz fotoğraflar üzerinde revizeler yapabiliriz. İsterseniz alinezile yada sevdikleriniz çekinmiş olduğunuz fotoğrarınıztan size özel bordür, duvar kağıdı yapabiliriz. Yeni evlenmişlerin veyahut eski düğün fotoğralarınızın düğün fotorafları duvar kağıdı yapabiliriz. Bizim için önemli olan bu fotoğrafalrın kaliteli çekilmiş ve yüksek çözünürlükte olmasıdır.

Toplu Halde Duvar Kağıdıda İskonto Yapılabilir mi?

Toplu alımlarda firmalara, şirketlere ve firmalara iskontolu satışlarımız mevcut olup aynı zamanda tasarım desteği de vermekteyiz. Biz firma olarak şirket anlayışımız şahıs ve firmalarla uzun süreli çalışmak bu konuda çalıştığımız çok firma vardır. Bizim için önemli dürüst ahlaklı bir ticaret olmazsa olmazımızdır.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Nasıl Oluyor?

3 Boyudlu Duvar Kağıdı yada 3D Duvar Kağıdı olarak sattığımız duvar kağıtlarının içinde bulunan manzara, sütun, dağ, orman, her hangi bir kompozisyonun kendi içinden verdiği derinliğe biz 3 Boyutlu Duvar Kağıdı diyoruz. Uygulanan alanda ilk bakışta verdiği derinlik sayesinde göz algısı onu 3 boyutlu olarak algılıyor ve sanki gerçekmiş gibi sanal gerçeklik diye bilinen tabir ile gerçekliği vermektedir. Uygulandığı alan muhteşem bir görünüm sağyalan 3 Boyutlu Duvar Kağıtları siz değerli müşterilerimizin beklentisinin üstünde bir kaliteye sahiptir.

Duvar Kağıdı Bayilikler Veriyor musunuz?

www.duvka.com olarak, Dekorasyon firmalarına duvar kağıdı bayiliği vermekteyiz. Bayilerimize özel iskontolu fiyatlar vererek hem müşterilerimize daha kolay ulaşım hem de yapıştırma konusunda sorunsuz sonuca gitmekteyiz. Bu anlayış kazan kazandır anlayışıdır ve herkes kazanır.

#TaşDesenliDuvarPanelleri #EnUcuzDuvarPanelleri #TuğlaDesenliDuvarPanelleri #3boyutluduvarkağıdıfiyatları #DenizManzaralıDuvarPanelleri #3boyutlumotorsikletduvarkağıdı #3BoyutluDuvarPanelleri #3boyutluduvarkağıtları #atatürkduvarkağıdı #3boyutlumanzaralıduvarkağıtları #duvarkağıdıönerileri #3BoyutluTünelDuvarKağıdı #doğamanzaralıduvarkağıtları #3Dmotorsikletduvarkağıdıörnekleri #ofisduvarkağıtları #türkbayrağıduvarkağıdı #EnucuzDuvarKağıdı #motorsikletduvarkağıdı #ManzaralıDuvarPanelleri #eskitmeduvarkağıtları #eskituğladesenduvarkağıtları #manzaralıduvarkağıtları #inşaatşantiyesiduvarkağıtları #ormanmanzaralıduvarkağıtları #ResimliDuvarPanelleri #cumhuriyetibizböylekurdukduvarkağıdı #denizmanzaralıduvarkağıdı #kızkulesiduvarkağıdı #resmidaireduvarkağıtları #DoğaManzaralıDuvarPanelleri #gülçiçekliduvarkağıdı #ManzaraDuvarPanelleri #sonbaharmanzaralıduvarkağıtları #3boyutluduvarkağıdıörnekleri #duvardekorasyonuönerisi #cumhuriyetduvarkağıdı #makamodasıduvarkağıtları

Öne Çıkanlar
Son Eklenenler
Arşiv
Etikete Göre Ara
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
DUVAR KAĞIDI BASKI
MERKEZİ

HIZLI KARGO

Pendik ve Kağıthane / İstanbul
www.duvka.com
Nakliye
Anlaşmalı Kargo Şirketi
Tek Parça Yurtiçi Kargo
Parçalı Aras Kargo İle Gönderilmektedir,
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google+ Sosyal Simge
  • Pinterest Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

© 2012 by TNT Grafik & Tasarım

0