sayfa içeriği

Yeni evli çiftler 3D Duvar Kağıdı tercih ediyor.


Yeni evli çiftler 3D duvar kağıdı tercih ediyor.

Baskı Teknolojisinin gelişimi ile beraber ulaşılması güç olmaktan çıkan 3 Boyudlu Duvar Kâğıdı ve dekor modasına ulaşmak artık çok kolay Duvka.com Pazarlama müdürü Mustafa Bey’den aldığımız bilgilere göre ülke olarak görsel bir milletiz ve her alanda kullanıyoruz bunun giderek artacağını düşünüyoruz.

Duvar kağıdını en fazla Cafeler tercih ediyor.

Duvar kağıdı talebinde en fazla cafe’ler den talep görüyoruz. Bunun en büyük etkisinin consept ve franchising sisteminin ülkemizde yaygınlaşması olduğunu düşünüyoruz. İnsanlar zaman geçirdiği mekanlarda keyifli ve güzel bir vakit geçirmesinde en büyük etken mekan dekor ve tasarımları’nın içinde en büyük etken duvar kağıdı oluyor.

En fazla 3D duvar kağıdı yeni evli çiftler tercih ediyor.

Son teknolojik baskı ve kaliteli 3 boyutlu duvar kağıtları en fazla yeni evli çiftlerde talep görüyor. Bunun en büyük nedeni ise marka konut projelerin artık ağırlıklı kirlenmeyen duvar kağıdı tercih etmesine bağlıyoruz.

#TaşDesenliDuvarPanelleri #EnUcuzDuvarPanelleri #TuğlaDesenliDuvarPanelleri #3boyutluduvarkağıdıfiyatları #DenizManzaralıDuvarPanelleri #3boyutlumotorsikletduvarkağıdı #3BoyutluDuvarPanelleri #3boyutluduvarkağıtları #atatürkduvarkağıdı #3boyutlumanzaralıduvarkağıtları #duvarkağıdıönerileri #3BoyutluTünelDuvarKağıdı #doğamanzaralıduvarkağıtları #3Dmotorsikletduvarkağıdıörnekleri #ofisduvarkağıtları #türkbayrağıduvarkağıdı #EnucuzDuvarKağıdı #motorsikletduvarkağıdı #ManzaralıDuvarPanelleri #eskitmeduvarkağıtları #eskituğladesenduvarkağıtları #manzaralıduvarkağıtları #inşaatşantiyesiduvarkağıtları #ormanmanzaralıduvarkağıtları #ResimliDuvarPanelleri #cumhuriyetibizböylekurdukduvarkağıdı #denizmanzaralıduvarkağıdı #kızkulesiduvarkağıdı #resmidaireduvarkağıtları #DoğaManzaralıDuvarPanelleri #gülçiçekliduvarkağıdı #ManzaraDuvarPanelleri #sonbaharmanzaralıduvarkağıtları #3boyutluduvarkağıdıörnekleri #duvardekorasyonuönerisi #cumhuriyetduvarkağıdı #makamodasıduvarkağıtları

Öne Çıkanlar
Son Eklenenler
Arşiv
Etikete Göre Ara
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
DUVAR KAĞIDI BASKI
MERKEZİ

HIZLI KARGO

Pendik ve Kağıthane / İstanbul
www.duvka.com
Nakliye
Anlaşmalı Kargo Şirketi
Tek Parça Yurtiçi Kargo
Parçalı Aras Kargo İle Gönderilmektedir,
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google+ Sosyal Simge
  • Pinterest Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

© 2012 by TNT Grafik & Tasarım

0