sayfa içeriği

3 Boyutlu Duvar Kağıtları


Bitlis Tatvan'dan Yalçın Menteş kardeşim evine 3 boyutlu duvar kağıtları yaptırdı. Hem tasarım hem de baskı kalitemizden oldukça memnuniyetini bildirdi ve bize cep telefonu ile çekip gönderdi. Biz de referanslarımıza ekleyerek yeni müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. www.duvka.com olarak müşteri memnuniyeti en ön planda tutuyoruz. Gerek 3 Boyutlu Duvar Kağıtları'nda müşterilerimize farklı tasarımlar sunarak gerekse duvarlarını baskı öncesi beğendikleri modellerin sanal ortamda Phosotpa montajlayarak bir fikir edinmelerine yardımcı oluyoruz. Üretim aşamasında hızlı, kargo aşamasında hem anlaşmalı kargo ile hem de üzerinden araç geçse bile ezilmeyecek bir rulo içersinde güzelce ambalajlı bir şekilde kargo yapıyoruz. Yapıştırma aşamasında müşterilerimiz kendileri duvar kağıtlarını yapıştırmak isterler ise o konuda da nasıl yapacaklarını tarif ederek son müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

3 BOYUTLU MANZARALI DUVAR KAĞITLARI

Duvar kağıtları konusunda müşterilerimize fikirler sunuyoruz, Gerek ev içi salon, yatak odası, mutfak, antre, çocuk odası, oturma odası gibi yaşam alanlarımıza duvar kağıdı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bir odanıza mobilya, halı, duvar renkleriniz boyası ve oda içersine giren gün ışığının önemlidir. Her rengin bir anlamı bir dili olmasının yanı sıra renklerin insan ruhuna hitap

eden negatif yada pozitif yönde de etkileri vardır. Pozitif renkler, dinlendiri renkler, zeka açıcı renkler ve negatif psikolojik olarak insanı baskı altına alabilen renkler vardır.

RENKLERİN DİLİ

Manzaralı Duvar Kağıtları seçerken renklerin dilini anlatalım Yeşilin tonları insan içirsine ferahlık verir küf yeşili mesala bir duvarınıza yeşilin tonlarında bir duvar kağıdı seçtiniz yandaki bir duvarıda mat küf yeşiline boyadığınız zaman mükemmel bir ortam oluşturursunuz. Yatak odanızda pembe çiçekli bir duvar mesala gül çiçekli ve içersinde gülün yaprakları yeşil ve yine yanda bir duvar küf yeşili mat bir boya ile mükemmel durur. Ofislerde genelde işletme sahipleri patronlar diyelim zamanları değerli ve gelen müşterilerin fazla oturup kalmaması için ofislerinde koyu renkleri tercih ederler örnek antresit gri bir tarafda 3D Derinlikli Duvar Kağıdı, seçtiniz yandaki duvar rengini RAL 716 (Antresit Gri) olarak mat bir boya mükemmel durur burada ışıklandırmada çok önemlidir. Kesinlikle beyaz ışık tercil edilmemelidir. Tavandan yansımalı LED spot ve gün ışığı yada sarı renkle olması gerekmektedir. Beyaz ışık kullanırsanız migren hastalığı bulunan kişileri çok tetikleyici olarak rahatsız eder. Site editörümüz Mustafa ÖZEL'den bu konuda ücretsiz destek alabilirsiniz.

#3boyutluduvarkağıdıfiyatları #3boyutluduvarkağıtları #atatürkduvarkağıdı #3boyutlumotorsikletduvarkağıdı #duvarkağıdıönerileri #3boyutlumanzaralıduvarkağıtları #3BoyutluTünelDuvarKağıdı #doğamanzaralıduvarkağıtları #ofisduvarkağıtları #3Dmotorsikletduvarkağıdıörnekleri #motorsikletduvarkağıdı #EnucuzDuvarKağıdı #eskitmeduvarkağıtları #türkbayrağıduvarkağıdı #manzaralıduvarkağıtları #inşaatşantiyesiduvarkağıtları #eskituğladesenduvarkağıtları #ormanmanzaralıduvarkağıtları #denizmanzaralıduvarkağıdı #cumhuriyetibizböylekurdukduvarkağıdı #kızkulesiduvarkağıdı #resmidaireduvarkağıtları #gülçiçekliduvarkağıdı #3boyutluduvarkağıdıörnekleri #duvardekorasyonuönerisi #sonbaharmanzaralıduvarkağıtları #cumhuriyetduvarkağıdı #makamodasıduvarkağıtları

Öne Çıkanlar
Son Eklenenler
Arşiv
Etikete Göre Ara
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
DUVAR KAĞIDI BASKI
MERKEZİ

HIZLI KARGO

Pendik ve Kağıthane / İstanbul
www.duvka.com
Nakliye
Anlaşmalı Kargo Şirketi
Tek Parça Yurtiçi Kargo
Parçalı Aras Kargo İle Gönderilmektedir,
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Google+ Sosyal Simge
  • Pinterest Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

© 2012 by TNT Grafik & Tasarım

0